English (United Kingdom)Russian (CIS)Ukrainian (Ukraine)
  twitter twitter

НОВИНКА. Портативний ручний GreenSeeker

 


Портативний ручний датчик GreenSeeker ® - це простий і доступний помічник агронома який створений для вимірювання та оцінки стану рослини, розрахунку внесення добрив і прогнозування урожаю. Прилад працює в режимі он-лайн прямо в полі надаючи рекомендації щодо внесення азотних добрив на сьогоднішній день і в реальному часі на певний сорт. Використовуючи метод обчислення NDVI прилад дає відповідь на потребу рослини в азоті, загальне здоров'я культури на підставі яких фермер чи агроном зможе зробити необхідні кроки щоб запобігти внесенню зайвих добрив, що може згубно позначитися на врожаї.

 


 

                                                                         Як працює?

 
При натисканні на кнопку датчик приладу випромінює короткі промені світла в червоному та інфрачервоному діапазоні, світло відбиваючись від поверхні листка рослини частково розсіюється, а залишки відбиваючись повертаються в приймаючий датчик приладу який аналізує отримані дані і виводить їх на екран. Отримані дані є індексом NDVI для даної рослини яке коливається від 0.00 до 0.99 і чим вище показник тим вище здоров'я і менше потреба в азотної підгодівлі (в залежності від сорту, культури тощо).

 


 

 
Для отримання актуальних результатів для конкретного поля необхідно провести вимірювання біомаси в різних частинах поля і усереднити отримані дані. Для забезпечення достовірної інформації при вимірюванні прилад тримається на відстані 60-120 см від рослини. Поле вимірювання датчика овальної форми і збільшується в залежності від висоти, тому рекомендуємо проводити заміри на постійній висоті близько 1 м.

 
  

У комплект входить:

- Ручний сенсор GreenSeeker ®

- Зарядний пристрій

- Посилений акумулятор (забезпечує 5 годин роботи)

- Чохол

- Ремінець

- Інструкція

- Рекомендації розроблені ТОВ "Агрі Ленд"

На даний момент прилад може використовуватися для розрахунку норми внесення добрив на наступні сільськогосподарські культури:

- Пшениця

- Озима пшениця

- Ярий ячмінь

- Озимий ячмінь

- Кукурудза

- Ріпак

- Тритікале

- Сорго

- Рис

Перелік культур постійно оновлюється.


Без сумнівів новий прилад знайде своє місце в наборі помічника агронома і дозволить йому ще точніше, якісніше і швидше стежити за здоров'ям полів і як результат підвищити кількість і якість врожаїв.

При покупці азотного тестера, клієнт має можливість отримати програмне забезпечення (за наявності смартфона або планшета на базі операційної системи Android.), При використанні якого, можна позначити фіксованими точками ділянки сканованого поля і вказати NDVI показник тестера.